KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989328
nr 1298 9328
Wilhelm Widell
(f. 1893), Sverige
Oljemålning, Landskapsmotiv. Signerad. Olja på duk, 64x99cm
Wilhelm Widell, född 1893, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:45:37